Це цікаво

Як доглядати за акриловою ванною.

Ванни з акрилу сьогодні надзвичайно популярні. Це практичне і красиве обладнання для ванних кімнат, не боїться бруду і стійко витримує механічний вплив. Забруднюється акрилова ванна в тому випадку, якщо на її покриття є подряпини, які вона досить легко отримує, на відміну від сталевих і чавунних ванн.

Причиною тому служать мікротріщини, в яких бруд накопичується. Щоб зберегти свою ванну ідеально білою, потрібно оберігати її від пошкоджень. Підтримувати ванну в ідеальному стані допоможе регулярне чищення.

Чим чистити акрилову ванну? Засоби по догляду за акриловою ванною

Для миття акрилової ванни можна використовувати засоби, що перебувають завжди під рукою. Цілком підійде для цих цілей рідке мило або пральний порошок. Інший варіант - придбати в магазині спеціальний засіб, призначений для чищення акрилового покриття. Його слід нанести на губку або ганчірку, потім протерти ванну і ретельно її промити. Сухою ганчіркою потрібно насухо протерти край ванни. Особливо уважно потрібно стежити, щоб кран у ванній не протікав, інакше не уникнути на поверхні ванни появи іржавих плям. У тому випадку, якщо іржа все ж з'явилася, позбутися її можна за допомогою чистячих засобів, широко представлених в спеціалізованих магазинах. Цим же засобом слід хоча б раз на місяць проводити профілактичну чистку ванни.

Засоби, що містять такі речовини як ацетон, хлор, різного роду кислоти ні в якому разі не можна застосовувати для чищення та миття акрилової ванни. Не рекомендується використовувати і абразивні пасти. Тверді речовини, що входять до їх складу, можуть подряпати покриття ванни. Завдадуть подряпини на акрил і металеві тазики, відра, тому краще використовувати вироби з пластику. На спеціальних підставках миють домашніх тварин, щоб їх кігті не пошкодили покриття.

Якщо все ж акрилова ванна подряпана, мікротріщини затираються за допомогою дрібнозернистої наждачки, а потім натирають поверхню поліроллю. Ще більш обережного поводження вимагає ванна з акриловим напиленням.

Не рекомендується використовувати чистячі і миючі засоби, до складу яких входять аміак, спирт, формальдегід. Ідеальним варіантом стане винний оцет і лимонний сік. Можна також набрати у ванну воду і розчинити в ній миючий засіб, через деякий час вода зливається, а ванна добре промивається.

Знаючи всі тонкощі чищення та миття такої ванни, можна надовго продовжити термін її служби.